Meble rattanowe

Nasze meble rattanowe są bardzo ekskluzywne i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Prezentowane tutaj modele były wystawiane na ostatnich targach branżowych i zyskały opinię, cytuję: "Ferrari wśród mebli", "Ponadczasowej formy godnej pinifariny".

Prezentowane tutaj modele były wystawiane na ostatnich targach branżowych i zyskały opinię, cytuję: "Ferrari wśród mebli", "Ponadczasowej formy godnej pinifariny".

Zdobyły Oscara wśród mebli. W tym roku po raz pierwszy pojawiły się w Polsce. Mamy nadzieję, że Wy również docenicie ich piękno. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów i najlepszej jakości wykonania, oczywiście robione ręcznie, w nowej kolorystyce, o satynowej strukturze, całkowicie odbiegające od technorattanu dostępnego do tej pory na naszym rynku. Zapewniamy gwarancję producenta. ​W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 792 277 195

Sofa PALACE

Sofa PALACE

Dwuosobowa z miękkim siedziskiem i oparciem plus dwie poduszki. Meble odporne na mróz, słońce i deszcz.

Meble można zobaczyć w Gdyni przy ul. Al. Zwycięstwa 245/5. Chcemy przedstawić Państwu wyjątkową kolekcję mebli mebli ogrodowych z technorattanu. Jest ona przeznaczona dla osób ceniących luksus i niepowtarzalność. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów i najlepszej jakości wykonania, oczywiście robione ręcznie,  w nowej kolorystyce, o satynowej strukturze, całkowicie odbiegające od  technorattanu dostępnego do tej pory na naszym rynku. Zapewniamy gwarancję producenta.

Zestaw PALACE

Zestaw PALACE

Sofa trzyosobowa z miękkim siedziskiem i oparciem plus trzy poduszki, 2x fotel z miękkim siedziskiem i oparciem plus dodatkowa poduszka, ława z teakowym blatem.

Zestaw może być sprzedawany z dodatkową sofą dwuosobową za dopłatą. Meble odporne na mróz, słońce i deszcz. Meble można zobaczyć w Gdyni przy ul. Al. Zwycięstwa 245/5. Chcemy przedstawić Państwu wyjątkową kolekcję mebli ogrodowych z technorattanu. Jest ona przeznaczona dla osób ceniących luksus i niepowtarzalność. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów i najlepszej jakości wykonania, oczywiście robione ręcznie, w nowej kolorystyce, o satynowej strukturze, całkowicie odbiegające od  technoratanu dostępnego do tej pory na naszym rynku. Zapewniamy gwarancję producenta.

Zestaw FOX 1

Zestaw FOX 1

Sofa dwuosobowa z miękkim siedziskiem plus dwie dodatkowe dwie poduszki, 2x fotel z miękkim siedziskiem plus dodatkowa poduszka, ława z teakowym blatem.

Meble odporne na mróz, słońce i deszcz. Firma Aranżer ma swoją siedzibę w Gdyni przy ul. Al. Zwycięstwa 245/5 i działa na rynku wyposażenia wnętrz od 15 lat. Chcemy przedstawić Państwu wyjątkową  kolekcję mebli ogrodowych z technorattanu. Jest ona przeznaczona dla osób ceniących luksus i niepowtarzalność. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów i najlepszej jakości wykonania, oczywiście robione ręcznie, w nowej kolorystyce, o satynowej strukturze, całkowicie odbiegające od  technorattanu dostępnego do tej pory na naszym rynku. Zapewniamy gwarancję producenta.

Zestaw FOX 2

Zestaw FOX 2

4x krzesło z podłokietnikami, 2x krzesło bez podłokietników, stół z szybą. Meble odporne na mróz, słońce i deszcz.

Meble do obejrzenia w Gdyni przy ul. Al. Zwycięstwa 245/5. Chcemy przedstawić Państwu wyjątkową kolekcję mebli ogrodowych z technorattanu. Jest ona przeznaczona dla osób ceniących luksus i niepowtarzalność. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów i najlepszej jakości wykonania, oczywiście robione ręcznie, w nowej kolorystyce, o satynowej strukturze, całkowicie odbiegające od technoratanu dostępnego do tej pory na naszym rynku. Zapewniamy gwarancję producenta.

Exotic-Flowers.pl
ul. Kościuszki 52/1 
81-703 Sopot
+48 58 743 68 66
+48 792 277 195
info@exotic-flowers.pl